ژنراتور stc از ۵ تا ۶۰ kw رسید
۱۳۹۷-۱۲-۰۱
قطع گسترده برق در ونزوئلا به دلیل اختلال در مخزن سد «گوری»
۱۳۹۷-۱۲-۱۸

احداث ۶۰۰کیلومتر شبکه توزیع برق

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ ­ حسین صبوری در مراسم افتتاح پروژه‌های برق شرکت توزیع برق تهران بزرگ در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اشاره به احداث ۶۰۰ کیلومتر شبکه توزیع برق و ۳۰۰ دستگاه پست برق ۲۰ کیلوولت، ​ برای ۸۰ هزار مشترک جدید در تهران افزود: ­۱۰۵ دستگاه پست برق و ۲۴۰ کیلومتر شبکه برق به منظور ارتقا شبکه برق بهسازی و نوسازی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این پروژه‌ها برای تامین برق پایدار در تابستان ۹۸ انجام می‌شود گفت: اعتبار اختصاص یافته برای این پروژه‌ها ۱۱۵ میلیارد تومان است.

افزایش امکان پرداخت‌های غیر حضوری با راه اندازی اپلیکیشن همراه برق

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: برای افزایش امکان پرداخت‌های غیر حضوری قبض برق، اپلیکیشن همراه برق از امروز راه اندازی می‌شود.
حسین صبوری در افتتاح پروژه‌های شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با اشاره به اینکه این اپلیکیشن بر روی تلفن‌های همراه نصب می‌شود افزود: سالانه ۶۵۰ هزار تردد در مناطق ۲۲ گانه تهران برای دریافت انشعاب­ برق و خدمات انجام می‌شود که به منظور رفاه حال شهروندان و توسعه دولت الکترونیک و کاهش ترافیک، ­ سال گذشته سامانه خدمات غیر حضوری ۱۵۲۱ راه اندازی شد که ۹۰ درصد خدمات در این بخش به صورت غیر حضوری انجام می‌شود و امروز نیز اپلیکیشن همراه برق در این راستا با قابلیت انجام همه امور مشترکین به صورت غیر حضوری افتتاح شد.
وی با اشاره به اینکه ارائه خدمات استاندارد و در چارچوب تکنولوژی از اهداف این شرکت است، ­ گفت: هوشمندسازی شبکه، ­ یکی از برنامه‌های این شرکت است به نحوی که تاکنون سه هزار نقطه در تهران به صورت هوشمند بررسی می‌شود که این نوع فعالیت در رسیدگی خیلی سریع به مشکلات شبکه برق و رفع خاموشی‌های احتمالی اثرگذار خواهد بود.
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: جذب مشارکت بخش خصوصی از جمله بخش خانگی برای احداث نیروگاه‌های خورشیدی یکی دیگر از فعالیت‌های این شرکت است که تاکنون ۲ هزار کیلووات از این نوع نیروگاه در تهران نصب شده و همین میزان نیز در مرحله امضای قرارداد وجود دارد.

تلفات شبکه برق را از ۱۲/۱ درصد به ۶/۴ درصد رسانده ایم

وی با بیان اینکه تلفات شبکه برق را از ۱۲/۱ درصد به ۶/۴ درصد رسانده ایم ادامه داد: سالیانه در شهر تهران ۵ درصد رشد پیک وجود دارد که با برنامه ریزی‌های انجام شده مقرر شد سال ۹۷ این رشد مصرف در تهران اتفاق نیافتد که این هدفگذاری با همراهی مردم محقق شد.
صبوری تشویق مردم برای همکاری، همراهی مسئولان­­ و استفاده از مولد‌های دولتی را سبب جلوگیری از مشکلات در تامین برق دانست و گفت: یکی از این همراهی ها، ​ دریافت مصوبه تغییر ساعات اداری بود که در کنترل مصرف پیک تابستان ۹۷ بسیار اثر مثبت داشته است.
وی با اشاره به اینکه ۱۳ درصد مشترکین کشور در تهران ساکن هستند افزود: این تعداد مشترکین ۱۰­ درصد از انرژی کشور را مصرف می‌کنند و سالانه بطور متوسط ۵ درصد بر پیک مصرف، سه درصد بر رشد انرژی و سه درصد بر تعداد این مشترکین افزوده می‌شود که این سه درصد رشد، ​ معادل یک شهر بزرگ است که باید برای تامین برق مورد نیاز این تعداد مشترکین، ​ شبکه‌های توزیع با سرمایه گذاری‌های عظیم اجرا شود در حالی که متوسط قبض خانگی در تهران ۴۵ هزار تومان است یعنی هر مشترک کمتر از ۲۵ هزار تومان هزینه برق پرداخت می‌کند و این نشان دهنده ارزان بودن این خدمت است

پاسخی را بگذارید

پیام خود را ارسال نمایید

در حال حاضر کسی پاسخ گوی شما نیست . لطفا پیام خود را ارسال نمایید در اولین فرصت به پیام شما رسیدگی خواهد شد.

پشتیبان فروش با سلام واحترام به سایت آذر موتور خوش آمدید، آیا نیاز به مشاوره دارید ؟

برای گفتگو کلیک نمایید