‌بهره‌برداری از برق خورشیدی و موتور برق اضطراری در استان مرکزی
۱۳۹۸-۰۶-۲۷
موتور برق دیزلی مدل SHT25D
دیزل ژنراتور هندا المکس دیزلی مدل SHT25 و SH15 در تعداد محدود رسید
۱۳۹۸-۰۷-۱۵

افزایش حجم شبکه های کابل خودنگهدار برق در استان زنجان

علیرضا علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان، با اشاره به فعالیت شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان در بخش‌های مختلف، اظهار کرد: این سازمان بر روی کیفیت کار تاکید دارد و کیفیت در شاخص‌های برق و کیفیت خدمات رسانی از جمله محورهای اصلی کیفیت کار شرکت محسوب می‌شود.

وی با اشاره به تعویض سیم‌های مسی با کابل‌های خودنگهدار در راستای افزایش کیفیت خدمات‌رسانی به شهروندان در استان زنجان، تصریح کرد: در همین راستا یک هزار کیلومتر برحجم شبکه‌های کابل خودنگهدار در سال جاری اضافه خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان با اشاره به اینکه استفاده از کابل خودنگهدار در شرکت‌های توزیع برق به اقتصاد صنعت برق کمک خواهد کرد، تصریح کرد: تبدیل سیم به کابل خودنگهدار در سطح استان زنجان از اهداف استراتژیک شرکت توزیع نیروی برق است.

علیزاده با اشاره به اینکه سال گذشته حجم شبکه‌های کابل خودنگهدار استان به یک هزار و ۶۴۴ کیلومتر رسید، افزود: این آمار در مقایسه با سال ۱۳۹۵ که یک‌هزار و ۵۰۷ کیلومتر بود، از رشد برخوردار بوده است.

وی با اشاره به اینکه با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در سال جاری یک هزار کیلومتر بر حجم شبکه‌های کابل خودنگهدار افزوده می‌شود، تصریح کرد: افزایش قابلیت اطمینان شبکه در مقابل شرایط جوی و اتفاقات ناشی از برخورد اشیای خارجی، کاهش انرژی توزیع نشده یا همان خاموشی برق به مقدار قابل ملاحظه؛ کاهش هزینه شاخه‌زنی در مناطق مشجر، کاهش تلفات و از بین رفتن جریان نشتی در درختان و تجهیزات، کاهش خطر آتش سوزی در مناطق بکر و جلوگیری از تخریب محیط زیست و مرگ حیوانات و غیره از جمله مزایای استفاده از کابل خودنگهدار است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان‌ با بیان اینکه استفاده‌های غیرمجاز از برق با استفاده از کابل خودنگهدار کاهش خواهد یافت، تصریح کرد: امکان زیباسازی شهری با مخفی کردن کابل‌های خودنگهدار از انظار عمومی و با عبور دادن کامل از روی دیوار و یا مخفی کردن آن در کانال‌های مخصوص و افزایش ایمنی در هنگام کار بر روی خطوط و کاهش خسارت‌ها و ضایعات ناشی از برق نیز از دیگر مزایای استفاده از کابل خودنگهدار است.

 

پاسخی را بگذارید

پیام خود را ارسال نمایید

در حال حاضر کسی پاسخ گوی شما نیست . لطفا پیام خود را ارسال نمایید در اولین فرصت به پیام شما رسیدگی خواهد شد.

پشتیبان فروش با سلام واحترام به سایت آذر موتور خوش آمدید، آیا نیاز به مشاوره دارید ؟

برای گفتگو کلیک نمایید