ظرفیت نیروگاه‌های کشور از مرز ۸۰ هزار مگاوات گذشت
2018-12-24
بزرگترین واحد تبدیل زباله به برق در دبی احداث می شود
2019-01-01
نمایش همه

 

معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران از خرید سه دستگاه دیزل ژنراتور دریایی و ساخت قطعات تجهیزات بندری و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری در بندر نوشهر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران،محسن مصطفایی با اعلام این مطلب افزود:به منظور ارتقاء کیفیت و افزایش بهره وری تجهیزات تخلیه و بارگیری و در راستای پیروی از سیاست های کلی نظام جمهوری اسلامی در زمینه اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخلی، این اداره کل ،ساخت و بومی سازی قطعات جرثقیل ها، لیفتراک ها و کلیه ادوات بندری را در دستور کار خود قرارداده است.

وی افزود:در این راستا، قطعاتی چون جک استقرار جرثقیل A۳۰۰، هوزینگ ترموستات موتور و …. که در مجموع ۶۳ قلم قطعه در انواع مختلف طی سال ۹۶ با بیش از ۱۰۰۰ نفر-ساعت کار تخصصی طراحی و ساخته شد که در حال بهره برداری می باشد که علاوه بر صرفه جویی اقتصادی و افزایش دانش فنی همکاران، این امکان نیز وجود دارد که دانش فنی کسب شده در اختیار سایر بنادر و سازمان ها قرار گیرد.

معاون فنی و نگهداری اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران همچنین از خرید سه دستگاه دیزل ژنراتور لایروب ارس خبر داد و گفت: به‌ منظور افزایش بهره وری و ارتقاء سطح ایمنی و افزایش طول عمر لایروب ارس، سه دستگاه دیزل ژنراتور دریایی شامل موتور دیزل با مشخصات AD۱۵۸TIF – DOOSAN مدل ژنراتور MECCALTE ۳۲۰ kVA دیزل ژنراتور کوپله فابریک شرکت GREENPOWER ایتالیا با اعتباری بالغ بر ۱۷ میلیارد ریال خریداری گردید.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به قدمت ژنراتورهای فعلی لایروب ارس و عدم امکان تعمیرات، ژنراتورهای جدید خریداری گردید که وظیفه تأمین برق مورد نیاز شناور با توان هردستگاه ۳۲۰ kva برعهده خواهد داشت.

مصطفایی با بیان این که این اقدام براساس استاندارد های مؤسسات رده بندی (IACS) و الزامات کنوانسیون های بین المللی دریایی (IMO) صورت گرفته است اظهار داشت : با نظارت کارشناسان واحد فنی و مهندسی اداره کل، عملیات نصب و راه اندازی ژنراتورها به زودی آغاز خواهد گردید .

 
پیام خود را ارسال نمایید

در حال حاضر کسی پاسخ گوی شما نیست . لطفا پیام خود را ارسال نمایید در اولین فرصت به پیام شما رسیدگی خواهد شد.

پشتیبان فروش با سلام واحترام به سایت آذر موتور خوش آمدید، آیا نیاز به مشاوره دارید ؟

برای گفتگو کلیک نمایید