نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور

نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور

 

پس از طی مرحله فروش و ارسال کلیه محصولات فروشگاه به محل مشتری , مشتری گرامی می تواند خود مستقیماً یا از طریق نماینده فروش آذر موتور با واحد خدمات جهت اعزام تکنسین نصب و هماهنگی زمان مناسب اقدام فرمایند . خدمات فوق براساس محل نصب دستگاه رایگان می باشد و نمایندگان خدمات هیچگونه وجهی بابت این خدمات دریافت نمی کنند . انتقال دستگاه به محل نصب , و ارائه  نقشه فونداسیون وتجهیزات(باتری.منبع اگزوزو.لاستیکهای ضربه گیر) مورد تعهد موسسه آذر موتور و تأمین محل نصب و کابل کشی موردنیاز دستگاه بر عهده مشتری می باشد و شرکت هیچگونه تعهدی از بابت خدمات مازاد ندارد . تیم فنی پس از نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور موظف به راه اندازی دستگاه و آموزش نحوه استفاده صحیح از دستگاه وتابلو کنترل دیزل ژنراتور می باشند . پس از اتمام مراحل فوق گارانتی دستگاه جهت رضایت مشتری که ممهور به مهر نماینده خدمات می باشد در اختیار مشتری قرار داده میشود.

مراحل نصب و دیزل ژنراتور

 ۱- ساخت جایگاه دیزل ژنراتور در محل نصب اولین و مهم ترین اقدام برای نصب و راه اندازی می باشد.مشتری گرامی وظیفه دارد جایگاه قرار گیری دیزل ژنراتور را با توجه به کابل کشی ها از کنترل تا دیزل ژنراتور قبل از ارسال دستگاه به محل انجام دهد .

۲- نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور در محل دومین کاری است که باید انجام شود. این مرحله به عهده شرکت می باشد که دیزل ژنراتور را در محل معین شده نصب کند و اقدامات راه اندازی دیزل ژنراتور و تابلو برق را توسط متخصص و کارشناس برق انجام دهد.

۳-همیشه توجه فرمایید که  در نصب دیزل ژنراتور هوای ورودی و خروجی باید در نظر گرفته شود. بهتر است هوای ورودی از سمت ژنراتور وارد و هوای خروجی از سمت دیزل خارج گردد.

۴- نحوه سوخت رسانی به دیزل ژنراتور : از دیگر موارد مهم در نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور نحوه سوخت رسانی به آن است.این امر با توجه به اینکه گازوییل های موجود در بازار دارای آب و مواد و ذرات معلق دیگر هستند بسیار اهمیت دارد. شاید در ابتدا این نکته در ذهن شما شکل گیرد که دیزل ژنراتور دارای فیلتر سوخت و نیز فیلتر های آب گیر هستند و دیگر نگرانی نیست! باید توجه داشته باشید که ظرفیت مخزن آب گیر فیلتر گازوییل بسیار محدود می باشد. همچنین فیلتر صافی گازوییل نیز دارای ظرفیت محدودی است. به همین دلیل همواره باید نکات زیر را در نصب دیزل ژنراتور در نظر بگیرید.و حتما سرویس دوره ای و تعویض فیلترها را سر موقع انجام دهید.

 

 

دیزل ژنراتور

بقیه خدمات دیزل ژنراتور:

تعمیرات برقی

تعمیرات مکانیکی

مشاوره و خرید

تامین قطعات یدکی دیزل ژنراتور

 

 
  • دیزل ژنراتور
  • Diesel Perkins
  • Workshop of Azar Motor Production and Industrial Institute
  • Volvo diesel and Stamford generator
  • Volvo Diesel and Stamford Power Generator China
  • Cummins Diesel and Stamford Power Generator China
پیام خود را ارسال نمایید

در حال حاضر کسی پاسخ گوی شما نیست . لطفا پیام خود را ارسال نمایید در اولین فرصت به پیام شما رسیدگی خواهد شد.

پشتیبان فروش با سلام واحترام به سایت آذر موتور خوش آمدید، آیا نیاز به مشاوره دارید ؟

برای گفتگو کلیک نمایید