مجموعه تولید و صنعتی آذر موتور، بنا به درخواست مکرر مشتریان و متقاضیان دیزل ژنراتورهای دست دوم از مورخ ۹۷/۱۲/۰۴ فروش اینگونه دستگاه ها را آغاز کرده است. در راستای بهبود شرایط خرید و سهولت در فروش دیزل ژنراتورهای کارکرده، این مجموعه با کلیه همکاران و مشتریانی که قصد فروش دیزل ژنراتور کارکرده خود را دارند همکاری میکند.

شرایط خرید و فروش دیزل ژنراتور دست دوم

دیزل ژنراتور چیست؟

دیزل ژنراتور ها دستگاه های مفیدی هستند که توان الکتریکی را در حین قطع برق به کار می اندازند و مانع قطع فعالیت های روزانه و یا اختلال در عملیات تجاری و صنعتی می شوند. ژنراتورها در تنظیمات الکتریکی و فیزیکی مختلف برای استفاده در برنامه های مختلف در دسترس هستند.دیزل ژنراتور (Diesel Generator)، یا مولد دیزل به ترکیبی از موتور دیزل، ژنراتور و انواع متعلقات فرعی از قبیل شاسی، اطاقک پوشاننده جهت محافظت و کاهش صدا، سیستم‌های کنترل، قطع کننده‌های اضطراری مدار، سیستم مولد گرما، سیستم استارت اتومات و غیره که به منظور تولید برق استفاده می‌شود، می‌گویند. اندازه قدرت تولیدی توسط دیزل ژنراتور از ۸ تا ۳۰ کیلو وات برای خانه ها، مغازه های کوچک و دفاتر می باشد و ژنراتورهای صنعتی بزرگ تر از ۸ کیلو وات تا ۲۰۰۰ کیلو وات برای استفاده صنعتی، مجتمع های بزرگ و کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند. (دیزل ژنراتور لوولدیزل ژنراتور ولوو پنتادیزل ژنراتور پرکینزدیزل ژنراتور موتور سازان).

تفاوت بین انواع ژنراتورهای دیزلی و بنزینی

اگرکه این دو ژنراتور کار یکسانی انجام میدهند، ولی نیروی تولیدی و نیروی پشتیبان تولید شده در زمان نیاز بین ژنراتورهای دیزلی و بنزینی متفاوت است. این کاملا روشن است که نحوه ی مشتعل شدن سوخت در سیلندرها توسط ژنراتورهای دیزلی بسیار متفاوت از ژنراتورهای بنزینی می باشد.

انواع دیزل ژنراتور کوپله ایران:

سوخت دیزل ژنراتور:

میزان مصرف دیزل ژنراتورها بسته به ارتفاع، رطوبت محیط، درجه حرارت محیط، عمر دیزل ژنراتور و ….. متغییر است، باید توجه کرد که عوامل مختلفی وجود دارد که می تواند منجر به افزایش یا کاهش مقدار سوخت مصرفی شود . به طور متوسط بین ١٩٠ گرم تا ٢٢٠ گرم گازوئیل در هر ساعت به ازای هر کیلووات مصرفی است.

آشنایی با نکات دیزل | ژنراتور:

  • اقدامات احتیاطی مناسبی باید در هنگام استفاده از دیزل ژنراتور ها در نظرگرفته شود ،مانند :
  • استفاده از سیم و کابل هایی که دارای کارآمدی بالایی هستند.
  • از تحمیل بار اضافی به ژنراتور دیزلی خودداری شود.
  • خاموش شدن اتوماتیک
     
پیام خود را ارسال نمایید

در حال حاضر کسی پاسخ گوی شما نیست . لطفا پیام خود را ارسال نمایید در اولین فرصت به پیام شما رسیدگی خواهد شد.

پشتیبان فروش با سلام واحترام به سایت آذر موتور خوش آمدید، آیا نیاز به مشاوره دارید ؟

برای گفتگو کلیک نمایید