دیزل ژنراتور دست دوم | موتور برق دست دوم

مجموعه تولید و صنعتی آذر موتور، بنا به درخواست مکرر مشتریان و متقاضیان دیزل ژنراتورهای دست دوم از مورخ ۹۷/۱۲/۰۴ فروش اینگونه دستگاه ها را آغاز کرده است. در راستای بهبود شرایط خرید و سهولت در فروش دیزل ژنراتورهای کارکرده، این مجموعه با کلیه همکاران و مشتریانی که قصد فروش دیزل ژنراتور کارکرده خود را دارند همکاری میکند.

شرایط خرید و فروش دیزل ژنراتور دست دوم

دیزل ژنراتور چیست؟

دیزل ژنراتور ها دستگاه های مفیدی هستند که توان الکتریکی را در حین قطع برق به کار می اندازند و مانع قطع فعالیت های روزانه و یا اختلال در عملیات تجاری و صنعتی می شوند. ژنراتورها در تنظیمات الکتریکی و فیزیکی مختلف برای استفاده در برنامه های مختلف در دسترس هستند.دیزل ژنراتور (Diesel Generator)، یا مولد دیزل به ترکیبی از موتور دیزل، ژنراتور و انواع متعلقات فرعی از قبیل شاسی، اطاقک پوشاننده جهت محافظت و کاهش صدا، سیستم‌های کنترل، قطع کننده‌های اضطراری مدار، سیستم مولد گرما، سیستم استارت اتومات و غیره که به منظور تولید برق استفاده می‌شود، می‌گویند. اندازه قدرت تولیدی توسط دیزل ژنراتور از ۸ تا ۳۰ کیلو وات برای خانه ها، مغازه های کوچک و دفاتر می باشد و ژنراتورهای صنعتی بزرگ تر از ۸ کیلو وات تا ۲۰۰۰ کیلو وات برای استفاده صنعتی، مجتمع های بزرگ و کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند. (دیزل ژنراتور لوولدیزل ژنراتور ولوو پنتادیزل ژنراتور پرکینزدیزل ژنراتور موتور سازان).

تفاوت بین انواع ژنراتورهای دیزلی و بنزینی

اگرکه این دو ژنراتور کار یکسانی انجام میدهند، ولی نیروی تولیدی و نیروی پشتیبان تولید شده در زمان نیاز بین ژنراتورهای دیزلی و بنزینی متفاوت است. این کاملا روشن است که نحوه ی مشتعل شدن سوخت در سیلندرها توسط ژنراتورهای دیزلی بسیار متفاوت از ژنراتورهای بنزینی می باشد.
 
پیام خود را ارسال نمایید

در حال حاضر کسی پاسخ گوی شما نیست . لطفا پیام خود را ارسال نمایید در اولین فرصت به پیام شما رسیدگی خواهد شد.

پشتیبان فروش با سلام واحترام به سایت آذر موتور خوش آمدید، آیا نیاز به مشاوره دارید ؟

برای گفتگو کلیک نمایید