فروش آنلاین دیزل ژنراتور
فروش آنلاین موتور برق

فروش آنلاین آذر موتور

فروش آنلاین آذر موتور : موسسه تولیدی و صنعتی آذر موتور از این پس برای سهولت در خرید و ارسال سریع محصولات ، فروش آنلاین خود را آغاز کرده است.مشتریان گرامی می توانند برای خرید موتور برق، قطعات یدکی دیزل ژنراتور و …. از منوی فروش محصولات آنلاین ، خرید آنلاین خود را انجام دهند.    

مجموعه آذر موتور وارد کننده، توزیع کننده و تولید کننده انواع دیزل ژنراتور ، موتور برق، کوپله، الکتروموتور و …. از معتبرترین برندهای دنیا می باشد. به همین دلیل اختلاف قیمتی که در محصولات ما وجود دارد به دلیل حذف واسطه و خرید شما خریداران عزیز از وارد کننده اصلی است.

دیزل ژنراتور چیست؟

به ترکیب یک دیزل با یک ژنراتور برای تولید انرژی الکتریکی گفته میشود.که در واقع موتور دیزلی به کار رفته در آن ، حرکت چرخشی ایجاد کرده و ژنراتور این حرکت چرخشی را به برق تبدیل می کند.به عبارتی این مجموعه از طریق احتراق سوخت دیزل که سوختی مایع است و با تبدیل انرژی مکانیکی به انرژی الکتریکی جهت تولید برق مورد استفاده قرار میگیرد.

موتور برق | قیمت موتور برق

موتور برق  یا موتور ژنراتور دستگاهی است میتواند انرژی مکانیکی رو به انرژی الکتریسیته تبدیل کند. که وجود آن در زمان قطع برق در مکان هایی که وجود برق ضروری است الزامی میباشد. به عنوان مثال موتور برق برای مرغداری، پرورش ماهی، آتش نشانی، نانوایی، ویلا و… دستگاهی ضروری می باشد.موتور برق ها دارای سه نوع (گازی، بنزینی، گازوئیلی) هستند.

 

 

 
پیام خود را ارسال نمایید

در حال حاضر کسی پاسخ گوی شما نیست . لطفا پیام خود را ارسال نمایید در اولین فرصت به پیام شما رسیدگی خواهد شد.

پشتیبان فروش با سلام واحترام به سایت آذر موتور خوش آمدید، آیا نیاز به مشاوره دارید ؟

برای گفتگو کلیک نمایید