قیمت دیزل ژنراتور | ژنراتور برق | دیزل ژنراتور :

دیزل ژنراتور کوپله ایران

قیمت دیزل ژنراتور | ژنراتور برق | دیزل ژنراتور آسیا: قیمت در اکثر انتخابهای ما نقش کلیدی را ایفا مینماید. انتخاب دیزل ژنراتور نیز از این مسئله مستثنی نیست. مرور ۵ دقیقه ای متن زیر کمکی است حداقلی و مختصر در جهت کمک به انتخاب گزینه مناسب با قیمت مناسب.

قیمت دیزل ژنراتور ها مثل بقیه محصولات دیگر به بخش های تشکیل دهتده آن بستگی دارد. دیزل ژنراتورها از بخش های ذیل تشکیل شده است:

  • موتور دیزل
  • ژنراتور
  • تابلو کنترل
  • متعلقات جانبی، باتری، سایلنسر(خفه کن) اگزوز، شاسی دیزل ژنراتور

 که هر کدام از این بخش ها در قیمت دیزل ژنراتور تاثیر دارد.که در قیمت زیر این بخش ها رو بررسی میکنیم.

دیزل ژنراتور

 تاثیر قیمت بخش دیزل :

دیزل مهمترین و گران قیمت ترین بخش هر دیزل ژنراتور است. دیزل دارای توان های مختلف است که بر اساس برند و کارخانه سازنده(کشور) آن دارای قیمتهای مختلفی هستند. گران قیمت ترین دیزل های مطرح جهانی موجود در بازار ایران را میتوان پرکینز انگلستان، کامینز انگلستان(آمریکا) و ولوو سوئد و … دانست.

و کم قیمت ترین دیزلهای موجود در بازار برندهای متفرقه چینی هستند که با قیمتها و کیفیتهای متنوع توسط بازرگانان مختلف وارد کشور میگردند. ولی در دیزل ژنراتور های چینی هم برندهای معتبری همچون لوول موجود است که یکی از برندهای معتبر شناخته میشود

 تاثیر قیمت بخش ژنراتور :

بعد از دیزل مهم ترین بخش  ژنراتور است . ژنراتورها هم مثل موتورهای دیزل بر اساس توان ، برند و کارخانه سازنده دارای کیفیت و قیمت متنوع هستند. ژنراتورهای معروف مثل استمفورد ، مکالته  و لینز در ایران بالاترین فروش رو دارند . ژنراتور لوری سومر فرانسه به دلیل کیفیت بالای خود از نظر قیمتی در رده ژنراتور استمفورد  است. و ژنراتور های مثل stc  چین و کایجلی چین جز ردهای پایین تر و قیمت مناسبتر هستند

تاثیر بخش تابلو کنترل در دیزل ژنراتور:

تابلو کنترل ها دارای سه مدل (دستی، اتوماتیک، پارالل ) هستند که بسته به انتخاب هر کدوم از این سه مدل ، قیمت آنها تغییر میکتد. قیمت تابلوهای کنترل از بالا به پایین مربوط به تابلو پارالل، تابلو اتوماتیک و سپس تابلو دستی میباشد. این امر به دلیل افزایش قطعات استفاده شده در تابلوهای کنترل فوق میباشد.موسسه تولیدی و صنعتی آذر موتور با داشتن مهندسان برق و با تجربه در امر ساخت تابلو ، بهترین تابلو برق های موجود در بازار را با گارانتی ارائه میدهد.

تاثیر متعلقات جانبی (باتری، خفه کن اگزوز، شاسی و…) بر قیمت دیزل ژنراتور:

  و قسمت متعلقات جانبی همچون آمپر باتری، ضخامت ورق شاسی، رنگ شاسی، نوع کابل و بستها و کیفیت آنها تماماً بر روی قیمت دیزل ژنراتور و  عمر آن موثر است.    

تاثیر خرید کانوپی در قیمت دیزل ژنراتور:

یکی از مهم ترین بخش های تاثیر گذار روی دیزل ژنراتور ، کانوپی میباشد. که این بخش برای هر دیزل ژنراتور ضروری نمی باشد. یعنی در صورت نیاز ساخته و روی دیزل ژنراتور نصب میشود.کار کانوپی جلوگیری از صدای دیزل ژنراتور می باشد. که دارای دو مدل سایلنت و سوپر سایلنت است . انتخاب هر کدام از این مدل ها بسته به نیاز شما روی قیمت تاثیر دارد.


دیزل ژنراتور پرکینز انگلستان و ژنراتور مکالته


دیزل ژنراتور ولوو پنتا سوئد و ژنراتور مکالته


دیزل ژنراتور لوول چین و ژنراتور استامفورد پاور چین

دیزل موتور سازان ایران و ژنراتور استامفورد پاور چین

 
پیام خود را ارسال نمایید

در حال حاضر کسی پاسخ گوی شما نیست . لطفا پیام خود را ارسال نمایید در اولین فرصت به پیام شما رسیدگی خواهد شد.

پشتیبان فروش با سلام واحترام به سایت آذر موتور خوش آمدید، آیا نیاز به مشاوره دارید ؟

برای گفتگو کلیک نمایید