محفظه تابلو برق

محفظه های خارجی تابلو برق باید از فلز باشد و طوری ساخته شود تا به هنگام نصب ، حفاظت لازم را طبق شرایط زیر بر آورد.

سطح کف اگر چه فلزی نباشد باید آن را به عنوان قسمتی از محفظه در نظرگرفت ، این درجه حفاظتی با توافق سازنده و مصرف کننده بدست می آید.

دیوارهای اطاق تابلو برق بعنوان قسمتهایی از محفظه در نظر گرفته نمی شود.

مونتاژ لوازم و تجهیزات الکتریکی بر اساس نقشه های جانمایی عملیات مونتاژ با توجه به مراحل ذیل انجام می گیرد:

الف- انتخاب پیچ و مهره ها جهت بستن تجهیزات الکتریکی با توجه به نوع تجهیزات و برآورد نیروهای وارده دینامیکی در هنگام برق دار بودن تابلو.

ب- نصب لوازم بگونه ای اجرا می گردد که در هر زمان که احتیاج به تعویض باشد به آسانی امکان پذیر بوده و زمان خاموش بودن تابلو را تا سر حد امکان تقلیل دهد.

پ- نصب لوازم در روی شاسی تابلو (اسکلت بدنه) و سینی های از پیش ساخته شده انجام میگیرد و تا سر حد امکان از نصب لوازم در روی پوشش تابلو پرهیز می شود.

ت- محل نصب شمشها و مقره ها از استحکام مکانیکی لازم برخوردار بوده و قادر به تحمل جریان اتصال کوتاه مجاز میباشند، مشخص میگردد.

دیزل ژنراتور کوپله ایران- دیزل – ژنراتور – دیزل ژنراتور کوپله فابریک – دیزل پرکینز انگلستان و ژنراتور مکالته – دیزل ولوو پنتا سوئد و ژنراتور مکالته- موتور برق- موتور برق هندا-موتور-برق-دیزل لوول چین و ژنراتور استامفورد پاورچین- موتور برق-موتور دیزل دریایی -دیزل موتور سازان و ژنراتور استامفورد پاور چین- دیزل استریم teleq و ژنراتور چینی-ژنراتور-فروش ژنراتور- انواع ژنراتور -ژنراتور برق-ژنراتور چیست-ژنراتور صنعتی-ژنراتور کم صدا-ژنراتور سه فاز-ژنراتور تک فاز-ژنراتور کوچک-ژنراتور کم صدا-ژنراتور کاترپیلار-ژنراتور طرح استامفورد-ژنراتور دیزل-ژنراتور لوول-ژنراتور لینز-ژنراتور استامفورد-ژنراتور کایجلی

تابلو برق اتوماتیک دیزل ژنراتور

تابلو برق پارالل دیزل ژنراتور

تابلو برق دستی دیزل ژنراتور

پیام خود را ارسال نمایید

در حال حاضر کسی پاسخ گوی شما نیست . لطفا پیام خود را ارسال نمایید در اولین فرصت به پیام شما رسیدگی خواهد شد.

پشتیبان فروش با سلام واحترام به سایت آذر موتور خوش آمدید، آیا نیاز به مشاوره دارید ؟

برای گفتگو کلیک نمایید