exsperes

روش های ارسال

استان تهران: سفارش در استان تهران مطابق با زمان گفته شده در پیش فاکتور و با توجه به ابعاد و وزن کالا توسط موتور سیکلت، وانت بار، خاور، کامیون فرستاده می شود.

شهرستان ها: سفارش ها در تمامی شهرستان ها مطابق با زمان گفته شده در پیش فاکتور و با توجه به ابعاد و وزن کالا، در صورت کم حجم و سبک بودن با تیپاکس یا شرکت های اتوبوس رانی و کالاهای سنگین و پرحجم با باربری فرستاده می شود.

نکته: تعطیلات رسمی، جمعه ها و پنجشنبه ها جز روز کاری محسوب نمی شود.

 

 

esalat

ضمانت اصل بودن کالا

از آنجایی که آذر موتور تمامی کالاهای خود را مستقیما از کشور سازنده وارد میکند. اصالت تمامی کالاهایش را تضمین و در صورت درخواست مشتری با مدارک معتبر عرضه میکند.

ذکر این نکته در اینجا لازم به گفتن است که کشور سازنده در کیفیت کالا تاثیری ندارد و این برند است که کیفیت کالا را تعیین میکند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاها و برندهای موجود در بازار ساخت کشورهای دیگر هستند و با کیفیت بالا ارائه میشود.

 

 

پرداخت در محل

موسسه تولیدی و صنعتی آذر موتور برای سهولت در پرداخت صورت حساب کالا ، شرایطی برای مشتریان گرامی در پیش فاکتور اعلام می دارد.

مشتریان گرامی میتوانند تسویه حساب خود را ۵۰% نقدی هنگام خرید کالا و صدور پیش فاکتور و مابقی آن را هنگام حمل کالا در محل خود پرداخت کنند.

مواردی که معاف از این شرایط می باشد:

۱- خرید کالاهای کوچک که تسویه آن به صورت نقدی و یکجا می باشد.

۲- شرایط نوسانات ارزی کشور هنگام خرید کالا

۳- موجودی کالا هنگام خرید

لازم به ذکر است که در صورت خرید کالا و پرداخت مبلغ پبش پرداخت آن، اگر مشتری گرامی درخواست فسخ قرارداد پبش فاکتور را داشته باشد، ۵% کل مبلغ از پبش فاکتور خسارت گرفته میشود.

 

 

esalat

تضمین بهترین قیمت

با توجه به اینکه موسسه تولیدی و صنعتی آذر موتور بیش از ۳ دهه در امر واردات کالا به کشور فعالیت میکند. لذا نازل ترین قیمت را بدون حضور واسطه به مشتریان عرضه میکند.

محصولات عرضه شده در آذر موتور با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در سراسر کشور توزیع میشود و با وجود داشتن کارشناسان مجرب و کارآزموده می تواند بهترین مشاوره تخصصی را برای کمک به تسریع روند گزینش با توجه به بودجه مشتریان عزیز ارائه دهد.

 

poshtibany

پشتیبانی آذر موتور

خدمات کامل از آغاز تا پایان کار در کنار شما و با شما

متخصصین این مجموعه از ابتدای پروسه خرید تا نصب و راه اندازی در محل مشت%

 
پیام خود را ارسال نمایید

در حال حاضر کسی پاسخ گوی شما نیست . لطفا پیام خود را ارسال نمایید در اولین فرصت به پیام شما رسیدگی خواهد شد.

پشتیبان فروش با سلام واحترام به سایت آذر موتور خوش آمدید، آیا نیاز به مشاوره دارید ؟

برای گفتگو کلیک نمایید