کانوپی دیزل ژنراتور چیست؟

آلودگی صوتی در محیط پیرامونی زندگی انسان، یکی از معضلات جامعه امروزی است. میزان آلایندگی صوتی که با واحد دسی بل سنجیده می شود، یکی از دغدغه های کارشناسان محیط زیست در بهینه کردن شرایط زندگی است. به عنوان مثال میزان استاندارد صدا برای خواب 65 دسی بل و صدای قابل تحمل در شرایط بیداری حداکثر 75 دسی بل و در محیط صنعتی و کار 85 دسی بل است. جالب است بدانید که میزان آلودگی صوتی یک دیزل ژنراتور در شرایط معمولی 104 دسی بل است. استفاده از کانوپی به عنوان تنها راه حل موجود برای کاهش صدای دیزل ژنراتور توصیه میشود، که ضمن استفاده از کانوپی مزایای زیر را برای صاحبان دیزل ژنراتور به ارمغان می آورد.

دیزل ژنراتور دیزل ژنراتور بیصدا – سایلنت به دیزل ژنراتورهایی اطلاق میشود که جهت جذب و کاهش صدای خروجی از کانوپی سایلنت استفاده میکنند. کانوپی سایلنت دیزل ژنراتور با توجه به ابعاد و توان انواع دیزل ژنراتور در مدلهای مختلف تولید میگردند. کانوپی در واقع همان کلمه Canopy بهه معنای خیمه یا سایبان و Silent نیز به معنی بی صدا می باشد.

کانوپی سایلنت در حقیقت اتاقکی فلزی و گاهاً کامپوزیتی است که دیزل ژنراتور را در بر می گیرد و صدای آن را جذب می نماید.

کانوپی های سایلنت دیزل ژنراتور دارای ابعاد مختلف و کیفیت کاملا متنوع هستند. عموماً دیزل ژنراتورهای دارای کانوپی سایلنت را دیزل ژنراتور سایلنت یا بیصدا مینامند. موسسه تولیدی آذر موتور این افتخار را دارد که انواع دیزل ژنراتور ها در تمام ابعاد و توان را به حالت کاوردار (Canopy) تقدیم حضور مشتریان عزیز می نماید .لذا هر یک از دیزل ژنراتور های مورد نظر در منوی دیزل ژنراتور های کامل را می توان به کانوپی سایلنت مجهز نمود .

پیام خود را ارسال نمایید

در حال حاضر کسی پاسخ گوی شما نیست . لطفا پیام خود را ارسال نمایید در اولین فرصت به پیام شما رسیدگی خواهد شد.

پشتیبان فروش با سلام واحترام به سایت آذر موتور خوش آمدید، آیا نیاز به مشاوره دارید ؟

برای گفتگو کلیک نمایید